Zest Ayvalık Erken Hasat Soğuk Sıkım Filtresiz Gerçek Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağı Yağdanlık Cam Şişe  750 mL Kolisi 6'lı (6x750 mL)
Cam Şişe 750 mL
Zest Ayvalık Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı Cam Şişe 750 mL
Cam Şişe Kampanyası 5+1
Zest Ayvalık Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı Cam Şişe 750 mL
Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 750 mL Cam Şişe

Zest Ayvalık Erken Hasat Soğuk Sıkım Filtresiz Gerçek Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağı Yağdanlık Cam Şişe 750 mL Kolisi 6'lı (6x750 mL)

Fiyat : ₺359,00(KDV Dahil)

 

6 adet Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zest Ayvalık Zeytinyağı 750 mL Yağdanlık Cam Şişe

Her şişenin ağzında özel akıtmayan damlalığı vardır. Her Zest Ayvalık şişeniz bir yağdanlıktır! 

Zest Ayvalık cam şişe koliniz plastik tüketimini azaltmak için %100 kağıt ambalaj malzemeleri ile paketlenerek sizlere gönderilmektedir.

 

 

Gurmelerin Tercihi ; Yağdanlık Olarak Kullanılabilinir. 

:

Erken hasat edilerek toplanan zeytinlerden sadece mekanik işlemlerle elde edilen naturel sızma zeytinyağımız paslanmaz çelik tanklarda dinlendirildikten sonra paketlenmiştir.

Tüm zeytinyağımızın Ayvalık Coğrafi İşaret belgesi vardır ve bu belgenin garantisi olarak her ürünün üzerinde numaralı hologramlı Ayvalık Ticaret Odası etiketi bulunmaktadır.

Coğrafi işaret belli bir coğrafyadaki ürünlerin korunması içindir. Bir zeytinyağına Ayvalik Zeytinyağı denmesi için ; Ayvalik tipi ağaçlardan elde edilen zeytinlerden, Ayvalik sınırları  içinde toplanmış , sıkılmış  ve paketlenmis olmalidir. Karakteristik Ayvalik Zeytinyağı özelliklerini taşımalıdır  ve kusursuz olmalıdır. Bu özelliklerin kontrolu ve onaylanmasi icin yağlar Ayvalik Ticaret Odasi tarafindan kimyasal analizlere tabii tutulmaktadir ve Turkiye’ nin ilk akredite duyusal panelistlerini içeren 9 kisilik bir heyetten geçmelidir .

 

 

Türk Gıda Kodeksi Zeytinyağı Tebliğine göre Natürel Sızma Zeytinyağının tanımı: 'Doğrudan tüketime uygun, serbest yağ asitliği oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan fazla olmayan yağlar,' Bu tanıma göre bir zeytinyağına Naturel Sızma Zeytinyağı denmesi için asitlik değeri oleik asit cinsinden en fazla 0,8 olabilir. Bizim yağımızın tamamı aynı partidir ve asitlik oranımız analiz sonuçlarına göre 0,5 değerindedir. 

Gerçek Ayvalık zeytinyağı soğuk ortamlarda donabilir, soğuk ortamlarda uzun süre saklandığında dibinde tortusu olabilir.

Sıcak soğuk tüm yemekleriniz ve salatalarınızda kullanabilirsiniz. Ayvalık zeytinyağı ile Ayvalık lezzetleri her zaman sizinle. 

 

 

Sabahları aç karnına bir çorba kaşığı Gerçek Ayvalık Zeytinyağı direncinizi arttırır, mide-bağırsak sisteminizi rahatlatır, bağışıklık sisteminizi güçlendirir, e vitamini ihtiyacınızı karşılar, enerji verir ve stresinizi azaltır.

 

 

Zest Ayvalık Zeytinyağı Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağıdır. (Asitlik oleik asit cinsinden % 0,5)

 

Zest Ayvalık Butik Bir Zeytinyağı Markasıdır ve Sadece Ayvalık Tipi Zeytinlerden Elde Edilmiştir.

 

 

Sınırlı Miktardaki Zeytinyağımızın Ayvalık Coğrafi İşaret Belgesi Vardır ve Bu Belgenin Garantisi Olarak Her Ürünün Üzerinde Numaralı Hologramlı Ayvalık Ticaret Odası Etiketi Bulunmaktadır.