Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke
Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke
Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke
Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke
Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke
Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke

HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke

Bu ürünü sipariş verdiğinizde 1 adet 1 L Zest Ayvalık Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Ayvalık Zeytinyağı %100 geri dönüştürülebilir doğa dostu ambalaj ile paketlenerek zeytin dalı ile süslenmektedir ve sizin özel notunuz ile sevdiklerinize ulaştırılmaktadır.

Zeytin dalı evlere huzur, bolluk ve bereket; zeytinyağı ise sağlık getirir. 

 

 

 

Kişiye özel notunuzu sipariş notuna eklemeyi unutmayınız :)

 

Kurumsal siparişleriniz veya çoklu siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz: 05324075164

 

 

Zest Ayvalık Zeytinyağı Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağıdır. 

Zeytinyağımız filtresizdir. Doğal olarak çökmesi beklendikten sonra dolum yapılmaktadır. 

Zest Ayvalık Butik Bir Zeytinyağı Markasıdır ve Sadece Ayvalık Tipi Zeytinlerden Elde Edilmiştir.

 

Erken hasat edilerek toplanan zeytinlerden sadece mekanik işlemlerle elde edilen naturel sızma zeytinyağımız paslanmaz çelik tanklarda dinlendirildikten sonra paketlenmiştir.

 

Tüm zeytinyağımızın Ayvalık Coğrafi İşaret belgesi vardır ve bu belgenin garantisi olarak her ürünün üzerinde numaralı hologramlı Ayvalık Ticaret Odası etiketi bulunmaktadır.

 

Coğrafi işaret belli bir coğrafyadaki ürünlerin korunması içindir. Bir zeytinyağına Ayvalik Zeytinyağı denmesi için ; Ayvalik tipi ağaçlardan elde edilen zeytinlerden, Ayvalik sınırları  içinde toplanmış , sıkılmış  ve paketlenmis olmalidir. Karakteristik Ayvalik Zeytinyağı özelliklerini taşımalıdır  ve kusursuz olmalıdır. Bu özelliklerin kontrolu ve onaylanmasi icin yağlar Ayvalik Ticaret Odasi tarafindan kimyasal analizlere tabii tutulmaktadir ve Turkiye’ nin ilk akredite duyusal panelistlerini içeren 9 kisilik bir heyetten geçmelidir .

Türk Gıda Kodeksi Zeytinyağı Tebliğine göre Natürel Sızma Zeytinyağının tanımı: 'Doğrudan tüketime uygun, serbest yağ asitliği oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan fazla olmayan yağlar,' Bu tanıma göre bir zeytinyağına Naturel Sızma Zeytinyağı denmesi için asitlik değeri oleik asit cinsinden en fazla 0,8 olabilir. 

Gerçek Ayvalık zeytinyağı soğuk ortamlarda donabilir, soğuk ortamlarda uzun süre saklandığında dibinde tortusu olabilir.

Sıcak soğuk tüm yemekleriniz ve salatalarınızda kullanabilirsiniz. Ayvalık zeytinyağı ile Ayvalık lezzetleri her zaman sizinle. 

Zeytinyağının Faydaları: Sabahları aç karnına bir çorba kaşığı Gerçek Ayvalık Zeytinyağı direncinizi arttırır, mide-bağırsak sisteminizi rahatlatır, bağışıklık sisteminizi güçlendirir, e vitamini ihtiyacınızı karşılar, enerji verir ve stresinizi azaltır. Zeytinyağımızla yüz maskenizi ve saç maskenizi yapabilirsiniz. 

 

Etiketler
HEDİYE, HEDİYE Erken, HEDİYE Erken Hasat, HEDİYE Erken Hasat Soğuk, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı L, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım 1, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım 1 L, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım 1 L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım 1 Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım L, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Sıkım Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı 1, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı 1 L, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı 1 L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı 1 Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı L, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk 1, HEDİYE Erken Hasat Soğuk 1 L, HEDİYE Erken Hasat Soğuk 1 L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk 1 Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk L, HEDİYE Erken Hasat Soğuk L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Soğuk Teneke, HEDİYE Erken Hasat Sıkım, HEDİYE Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı, HEDİYE Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı 1, HEDİYE Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı 1 L, HEDİYE Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı 1 L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı 1 Teneke, HEDİYE Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı L, HEDİYE Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı Teneke, HEDİYE Erken Hasat Sıkım 1, HEDİYE Erken Hasat Sıkım 1 L, HEDİYE Erken Hasat Sıkım 1 L Teneke, HEDİYE Erken Hasat Sıkım 1 Teneke, HEDİYE Erken Hasat Sıkım L, HEDİYE Erken Hasat Sıkım L Teneke,