El yapımı eşek sütlü sabunumuz daha iyi köpürmesi için çöven otu ekstraktı kullanılarak üretilmektedir.

 

 

ADET
₺24,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil

2022-2023 Hasat Zest Ayvalık Zeytinyağı Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel 1. Zeytinyağıdır.  Kolay içimli ve tüm yemeklerinizde kullanabileceğiniz bir zeytinyağıdır. 

Sıcak soğuk tüm yemekleriniz ve salatalarınızda kullanabilirsiniz. Ayvalık zeytinyağı ile Ayvalık lezzetleri her zaman sizinle. 

Yemeklerinizde zeytinyağının faydalarından en iyi şekilde yararlanmanız için kullanacağınız Zest Ayvalık'ın yarısını pişirirken yarısını da pişirdikten sonra yemeğinize ekleyiniz. 

Zest Ayvalık Butik Bir Zeytinyağı Markasıdır ve Sadece Ayvalık Tipi Zeytinlerden Elde Edilmiştir.

Bahçemizden elde ettiğimiz zeytinleri aynı gün içinde sıkarak sizlere ulaştırıyoruz. Zeytinyağımız filtresizdir. 

ADET
₺825,00 KDV Dahil
₺890,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo

Zest Ayvalık ve Bella Flowers Ayvalık' ın beraber yarattığı bu eşsiz yılbaşı hediyesi sizin için siparişiniz üzerine özenle yapılan 33 cm çapında bir kapı süsü ve 1 L Zest Ayvalık Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı içermektedir. 

Zest Ayvalık'ın yerel sanatçılarla yapacağı çalışmaların ilki olan bu eşsiz hediye yeni yılda zeytin dalları ile size ve sevdiklerinize bolluk ve bereket, zeytinyağı ile sağlık getirsin!

Kişisel notunuzu eklemeyi unutmayın!

ADET
₺550,00 KDV Dahil

Bu ürünü sipariş verdiğinizde 1 adet 1 L Zest Ayvalık Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Ayvalık Zeytinyağı %100 geri dönüştürülebilir doğa dostu ambalaj ile paketlenerek zeytin dalı ile süslenmektedir ve sizin özel notunuz ile sevdiklerinize ulaştırılmaktadır.

Zeytin dalı evlere huzur, bolluk ve bereket; zeytinyağı ise sağlık getirir. 

 

 

 

Kişiye özel notunuzu sipariş notuna eklemeyi unutmayınız :)

 

Kurumsal siparişleriniz veya çoklu siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz: 05324075164

 

ADET
₺225,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi

Ayvalık'ın en parlak mucizesi ile tazelenme zamanı!  Zest Ayvalık sabunları hiçbir katkı, parfüm ve koruyucu içermez dolayısıyla cildinizi yıpratmadan hijyenik koşullar sağlamanıza yardımcı olur. 

ZEST DETOKS 4 lü  4 adet geleneksel yöntemlerle ve el ile üretilmiş DOĞAL ARDIÇ KATRANLI zeytinyağı sabunu içermektedir. Hassas ciltlere uygun ardıç katranlı nemlendiricili sabun. 

 

ADET
₺79,00 KDV Dahil
₺118,00 KDV Dahil
Tükendi

Zeytin Ağacından El Yapımı Oyuncak

ADET
₺69,00 KDV Dahil
< 1 2