Zest Yulaflı 100 g
Zest Yulaflı 100 g
Zest Yulaflı 100 g
Zest Yulaflı 100 g
Zest Yulaflı 100 g

Zest Yulaflı 100 g

Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)

Yulafın cilt üzerinde yumuşatıcı etkileri vardır. Yulaf taneleri peeling özelliği ile cildi tazeler. Yenilebilir kalitede zeytinyağlarından yapılmaktadır.

Zest Yulaf Sabunu hiçbir katkı, parfüm ve koruyucu içermez dolayısıyla cildinizi yıpratmadan hijyenik koşullar sağlamanıza yardımcı olur. 

Hediye göndermek isterseniz lütfen 'Hediye Paketi' seçeneğini seçip kişisel notunuzu ekleyiniz :)

:

Tüm ciltlere uygun nemlendirici ve arındırıcı sabun. Gıda kalitesindeki zeytinyağlarından özel olarak üretilmiştir. 100 g Zest Detoks Sabunu 150 g diğer sabunlara karşılık gelmektedir. Kuru bir zeminde sakladığınız durumlarda 150 g'lık diğer sabunlarla aynı sürede biter.

Zest Yulaf Sabunu 100 g İçerik: Sabunlaştırılmış Zeytinyağı, Sabunlaştırılmış Hindistan Cevizi Yağı, Sabunlaştırılmış Hint Yağı, Yulaf, Biberiye Ekstraktı. 

Parfümsüz

Aromasız

Halis

Doğal

El Yapımı

Soğuk Döküm* Elinizi sabunlarken aynı zamanda bakım yapmış olursunuz.

* Soğuk döküm sabunda zeytinyağının cilde yararlı özellikleri daha etkindir. Trigliserit üç gliserin molekülünün, bir bağ oluşturarak zeytinyağının en kıymetli özelliğini oluşturmasını sağlar. Isının katalizör olarak kullanıldığı “sıcak döküm sabunda” bu bağ kopar ve üç molekülden ikisi, sabun altı suyu dediğimiz, acı suya karışır. Oysa ki soğuk döküm sabunda, hiçbir yan ürün oluşmadığı ve gliserin molekülleri, üretim yapılan kazanın ve sabunun içinde kaldığı için, ciltteki çatlakları ve yıpranmış bölgeleri daha etkin onarır. Elinizi sabunlarken aynı zamanda bakım yapmış olursunuz.