Zest Ozon Sabunu 2x100 g
Zest Ozon Sabunu 2x100 g
Zest Ozon Sabunu 2x100 g

Zest Ozon Sabunu 2x100 g

Fiyat : ₺29,00(KDV Dahil)

Ozonlanmış zeytinyağı ile üretilmiş Ozan Sabunu! Ozonlu Zeytinyağı Sabunu faydaları cilt için oldukça fazladır. Yüzyıllardır tercih edilmesi günümüze kadar ulaştırmıştır. 

Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak bu işlemi hızlandırır. Cilt üzerinde oluşan yaraların iyileşmesinde etkili rol oynar. Tahriş ve kızarıklılığı giderir.  Kadınların doğal makyaj temizleme isteğinde de yarımcı olur. Kırışıklılığı gidermede oldukça etkilidir. Pişiklere karşı da kullanımı vardır.  Saçlarda yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan kepeklenmenin önüne geçer.  Tırnak mantarlanın iyileşmesinde de yardımcı olduğu söylenir.  Ozon yağı antioksidan özellikleri sayesinde sivilce ve akne gibi sorunların da önüne geçer. Yüz için doğal bir nemlendirici ve yumuşatıcı etkisi vardır.

Hediye göndermek isterseniz lütfen 'Hediye Paketi' seçeneğini seçip kişisel notunuzu ekleyiniz :)

:

Ozon havada gaz halinde dolaşır bu yüzden depolanması imkânsızdır. Bu gazı havanın en temiz olduğu orman ve deniz kenarlarında oksijen aracığı ile vücuda alırız. Yüksek derecede antioksidan etkisi olan bu yağı bazı ülkeler gıda, sağlık, lojistik, tekstil gibi sektörlerinde kullanmak için özel tesisler kurulmuştur. Özellikle bu tesislerde cerrahi cilt bakımı yapılır.

Saf zeytinyağının ozonlanması ile elde edilen bir sabun üründür. Yüzyıllardır insanlığın hizmetinde olan ve bugün hala insanların severek kullandığı zeytinyağlı sabunu bu üründe ozon ile güçlendirilmiştir. İnsana doğallığın verdiği rahatlamanın yanında temizlemenin verdiği ferah da kaçınılmaz bir histir.